Насадки-щітки для шабельної пилки (2шт/Набір)

380,00
грн.
Насадки для шабельної пилки з нейлоновими і металевими щетинами призначені для різних видів очищення і шліфування поверхонь. Ось кілька основних застосувань насадок для шабельної пилки:

  1. Видалення іржі та окислення: Металева щітка може використовуватися для видалення іржі, окислення або інших забруднень з металевих поверхонь. Металеві щетини допомагають зняти тверді відкладення та окислений шар, а нейлонові щетини можуть очистити поверхню без пошкодження металу.
  2. Очищення дерева: Металева щітка також може використовуватися для очищення дерев'яних поверхонь, видаляючи старі фарби, лаки або інші оздоблювальні матеріали. Нейлонові щетини м'яко й акуратно очищають поверхню, мінімізуючи пошкодження дерева.
  3. Шліфування: Нейлонова щітка може бути використана для шліфування поверхонь різних матеріалів. Металеві щетини допомагають видалити грубі нерівності або старий шар фарби, а нейлонові щетини виконують м'якше і тонше шліфування.
  4. Підготовка поверхні перед фарбуванням: Нейлонова щітка може бути корисна для підготовки поверхні перед фарбуванням або нанесенням оздоблювальних матеріалів. Вона допомагає видалити старі фарби, лаки, шпаклівки та інші покриття, забезпечуючи чисту і гладку основу для нового покриття.