Акумуляторна КШМ Leader 12В/76мм Mini

12В/76мм Mini

2 390
грн.
2 987
грн.
Відкрийте для себе максимальну портативність і точність з нашою міні-кутовою шліфувальною машиною 12В! Цей компактний інструмент стане незамінним для будь-якого майстра, навіть в дорозі. Ідеально підходить для різання, шліфування та полірування, а її ергономічний дизайн забезпечує безпрецендентний комфорт. 6 різних дисків у комплекті, АКБ 2000 мАг (реальна ємність).

Акумуляторна КШМ Leader 12В/76мм Mini

Порівняно з попередньою версією було оновлено технологію роботи двигуна,
за рахунок чого ця КШМ тепер ще більш потужніша за своїх попередників.
грн.
грн.

Зниження ціни на діє по , або до закінчення запасів.

До кінця акції залишилось:

00днів
:
00год
:
00хв
:
00сек
 • БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН
  (Оновлена версія 2023)
  Оновлена версія двигуна забезпечує роботу без зупинок, має високу потужність, та здатний розрізати будь який матеріал. Розвиває оберти до 19500 об/хв.
 • АКУМУЛЯТОР 2000 МАГ
  у комплекті
  Пилка оснащена літієвою акумуляторною батареєю ємністю 2000 мАг з тривалим терміном служби. Ємності вистачить для вирішення будь яких задач
 • НАЙЕФЕКТИВНІША СЕРЕД МІНІ КШМ
  У порівнянні з іншими, акумуляторними міні КШМ Leader є досить потужною, зможе без проблем розрізати будь який матеріал. Не зупиняється під час різання, та має високий момент крутіння
 • МАЛА ВАГА
  Порівняно з аналогами, ця акумуляторна КШМ має малі розміри та вагу, ви можете використовувати її як у домашніх умовах, так і у професійній роботі.
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Маємо власний сервісний центр Leader в Україні, що дозволяє проводити діагностику та ремонт всіх інструментів продукції Leader по гарантії протягом 1 року.
⚡️ Спробуй й інші інструменти LEADER-mAh
Обирай свій улюблений інструмент для полегшення домашньої роботи.