Умови обміну та повернення
Ви можете повернути або обміняти будь-який товар, куплений в нашому інтернет-магазині, якщо з якоїсь причини він Вам не підійшов, протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін і повернення товару або коштів можливі тільки в тому випадку, якщо Ви зберегли чек, річ не має пошкоджень і був збережений товарний вигляд, всі супровідні бірки і товар не був у використанні.

Повернення приймаємо тільки поштовою компанією "Нова пошта".

Важливо: всі витрати, пов'язані з поверненням/обміном товару належної якості, купленого в інтернет магазині, несе покупець. Обмін та повернення товару НЕ належної якості оплачується за рахунок магазину.

Тобто: якщо ви хочете повернути/обміняти товар, який має брак при виробництві, або він не відповідає своїм характеристикам (що були вказані на сайті при замовленні), і з моменту покупки пройшло не більше 14 днів — у такому випадку всі витрати за доставку бере на себе магазин.

У іншому випадку, якщо товар не має дефектів і він відповідає заявленим характеристикам, але ви все ж таки хочете його повернути, і з моменту покупки пройшло не більше 14 днів — всі витрати за доставку бере на себе покупець.

Товар, що не має гарантії — не підлягає обміну та поверненню по закінченню терміну 14 днів з моменту покупки.

Товар, який має гарантію — обслуговується та ремонтується після закінчення 14-ти денного терміну у наших сервісних центрах. Більш детально про гарантійне обслуговування ви можете дізнатись за посиланням: https://leader-mah.com/garanty-service або у відповідній частині інструкції користувача.
Звертаємо вашу увагу, що доставку до сервісного центру має сплачувати покупець. Діагностику проводить майстер сервісного центру безкоштовно. Про гарантійні та негарантійні випадки читайте детальніше за посиланням: https://leader-mah.com/garanty-service.

Прохання до покупців: виявляти недоліки або звертатися до магазину з приводу обміну/повернення - вчасно, у період 14 днів з моменту покупки товару. Ми з радістю вам допоможемо, повернемо гроші або відправимо новий товар.

Повернення товару «Нова Пошта»:
  • Відправлення здійснюється за тарифами ТК «Нова Пошта».
  • Для відправлення посилки вкажіть дані відправника виходячи з товарно-транспортної накладної або попередньо після уточнення у менеджера.
Зверніть увагу: в разі, якщо дані одержувача вказані невірно або ви не повідомили номер ТТН, ми не можемо гарантувати доставку посилки на наш склад.

Повернення коштів
Кошти за товар повертаються покупцеві при складанні акту та відправки його разом з товаром в одній посилці. Всі повернення отримуються магазином з поштового відділення 1 раз у 4 дні. Протягом 10 робочих днів по надходженню на поштове відділення, ми повертаємо кошти на реквізити вказані в акті повернення. Приклад акту повернення коштів для заповнення надсилає менеджер кожному клієнту, хто забажав повернути кошти за попереднім узгодженням.

Важливо: повернення коштів через заповнення акту є обов'язковою процедурою. Згідно акту продавець має зробити відміну продажу товару через РРО/ПРРО та зберегти відповідні документи для можливої податкової інспекції.

Приклад заповнення Акт про видачу коштів при поверненні товару: Натисніть тут
Акт можна завантажити за посиланням: Натисніть тут

В акті необхідно зазначити дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар, відомості про товар, суму виданих коштів, номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару.

Зверніть увагу!
  • Повернути річ належної якості можливо лише за умови збереження її споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів зношення, наявність оригінальних ярликів);
  • Термін повернення грошових коштів за куплений товар становить до 10 днів на банківську карту (розраховується від дати надходження повернутого товару на склад);
  • Товар з браком/неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) повинен бути повернений нам з оригінальними ярликами і в оригінальній упаковці;
  • Деякі категорії товарів не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172. Детальніше тут