Паяльник LEADER 6в1 на 80Вт з автоматичною подачою припою
790
грн.
1200
грн.
Мережевий паяльник зі швидким подаванням олова являє собою технологічно просунутий інструмент, який підвищує ефективність і точність пайки, знижуючи ймовірність помилок і спрощуючи процес для операторів на різних рівнях досвіду.

Рівномірна подача олова дає змогу підтримувати постійну подачу паяльного дроту. Це забезпечує більш стабільне і точне нанесення олова на поверхні, що паяються, без необхідності ручного дозування.
Паяльник LEADER 6в1 на 80Вт
з авто-подачою припою
790
грн.
1200
грн.

Знижка до -30% діє по Дата и время на даний товар, по всій території України.

АВТОПОДАЧА ОЛОВА
Спеціальний механізм дозволяє автоматично досилати олово до жала та виконувати ювелірну роботу у короткий термін.
ЗМІННІ ЖАЛА
Повне шліфування та антикорозійна обробка. Набір кобальтових свердл для загартованої сталі має чудову ефективність різання, набір свердел можна використовувати протягом тривалого часу, точне різання без тремтіння.
ОЛОВОСМОК У КОМПЛЕКТІ
Одразу після проведення робіт надлишки олива, що залишилися та інші сполуки, швидко і безпечно всмоктуються в циліндричний відсос припоя.
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Маємо власний сервісний центр Leader в Україні, що дозволяє проводити діагностику та ремонт всіх інструментів продукції Leader по гарантії протягом 1 року.
⚙ Збільшуй МОЖЛИВОСТІ
Додайте до замовлення комплектуючі, щоб розширити можливості.
Як замовити товар?
Залиште заявку на сайті
Для оформлення замовлення, Вам необхідно натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ». Відкриється вікно, в якому потрібно вказати необхідні дані для замовлення.
Дочекайтеся обробки замовлення
Наші менеджери в короткий час зателефонують вам та розкажуть детальніше про товар і підтвердять замовлення. Ви також можете зробити онлайн оплату та не чекати дзвінок від менеджера.
Доставка протягом 1-3 днів
Відправляємо замовлення Укрпоштою та Новою поштою протягом 24 годин. Вартість доставки залежить від габаритів посилки, а також віддаленості вашого міста чи селища.