Акумуляторний секатор LEADER 20В/30мм Optimal

серія міні-пил, Ultra версія

2 790
грн.
грн.
Цей електричний секатор працює від акумулятора та здатен до обрізання гілок діаметром до 3 см! Працює у двох автоматичних режимах.

Використовуйте його в обрізання гілок у фруктових садах, виноградниках тощо. Простий та легкий в експлуатації, має набагато більшу ефективність ніж традиційні ручні секатори.

Акумуляторний секатор LEADER 20В/30мм Optimal

Цей електричний секатор працює від акумулятора та здатен до обрізання гілок діаметром до 3 см!

Працює у двох автоматичних режимах.


Використовуйте його в обрізання гілок у фруктових садах, виноградниках тощо.

Простий та легкий в експлуатації, має набагато більшу ефективність ніж традиційні ручні секатори.

грн.
грн.
 • БЕЗЩІТКОВИЙ ДВИГУН
  Він забезпечує більшу ефективність та тривалість роботи, менше шуму й вібрації, а також довший термін служби та менші затрати на обслуговування, порівняно з традиційними щітковими двигунами.
 • АКБ У КОМПЛЕКТІ
  Секатор оснащений літієвою АКБ ємністю 2000 мАг з індикацією заряду. Ємності цього акумулятора вистачить для вирішення більшості садових завдань.
 • 2 РЕЖИМА РОБОТИ
  У секаторі Leader Optimal запрограмовані 2 режими розкриття лез. Перший режим дозволяє розкрити на 15мм а другий на 30мм. Перемикайтесь за допомогою натиснення кнопки протягом 2 секунд
 • ЗМАЩУВАННЯ МАСЛОМ
  Отвір для заливки мастила знаходиться на зворотній стороні лез. Видавіть мастило з пляшки в отвір для заливки масла. Кілька разів відкрийте / закрийте ножиці, щоб мастило рівномірно розподілилося
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Маємо власний сервісний центр Leader в Україні, що дозволяє проводити діагностику та ремонт всіх інструментів продукції Leader по гарантії протягом 1 року.
⚡️Додай інструменту ПОТУЖНОСТІ
Акумулятор більшої ємності збільшує час роботи інструменту. Потрібен для об'ємних завдань.