Термостеплер для пластику 70w LEADER

890
грн.
1 160
грн.
З'єднання фрагментів відбувається шляхом вплавлення в пластик скоб.
Термостеплери для пластику забезпечують кращу точність і контроль над температурою, ніж звичайні праски або паяльники.

Термостеплер
для пластику 50w LEADER

890
грн.
1 160
грн.

Знижка до -30% діє по Дата и время на даний товар, по всій території України.

МИТТЄВИЙ РЕМОНТ
Однією з основних переваг термостеплера є швидкість і ефективність процесу з'єднання пластикових деталей. Відновлюйте зламані деталі та продовжуйте термін їхньої служби. Міцний на удар і скручування після ремонту.
МІЦНІСТЬ З'ЄДНАННЯ
Термостеплер дає змогу створювати міцні та довговічні конструкції із пластику. Крім того, термостеплери для пластику забезпечують кращу точність і контроль над температурою, ніж звичайні праски або паяльники.
ЛЕГКІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Термостеплер для пластику - це пристрій, який легко використовувати. Немає необхідності мати спеціальні знання або досвід роботи з пластиком. Достатньо під'єднати пристрій до електричної мережі, дати йому прогрітися і почати роботу.
ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Термостеплер для пластику - це економічний інструмент, який допомагає заощадити гроші на ремонті або створенні пластикових виробів. Він не вимагає додаткових витрат на купівлю додаткових матеріалів, таких як клеї або спеціальні присадки.
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Маємо власний сервісний центр Leader в Україні, що дозволяє проводити діагностику та ремонт всіх інструментів продукції Leader по гарантії протягом 1 року.
⚙ Збільшуй МОЖЛИВОСТІ
Додайте до замовлення супутні інструменти, щоб розширити можливості робіт.
Як замовити товар?
Залиште заявку на сайті
Для оформлення замовлення, Вам необхідно натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ». Відкриється вікно, в якому потрібно вказати необхідні дані для замовлення.
Дочекайтеся обробки замовлення
Наші менеджери в короткий час зателефонують вам та розкажуть детальніше про товар і підтвердять замовлення. Ви також можете зробити онлайн оплату та не чекати дзвінок від менеджера.
Доставка протягом 1-3 днів
Відправляємо замовлення Укрпоштою та Новою поштою протягом 24 годин. Вартість доставки залежить від габаритів посилки, а також віддаленості вашого міста чи селища.